Publicat 13 Dec 2019 | Reactualizat 10 Ian 2020 | Expiră 13 Ian 2020

INGINER PROIECTANT CONSTRUCTII

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Proiectant constructii civile - studii superioare de specialitate ( arhitect, civile, instalatii ) - experienta minim 1 an in proiectare.
Recomandari din partea angajatorilor, verificatorilor de proiecte, permis de conducere categoria B si alte autorizatii constituie avantaj in selectia candidatilor.

Descrierea jobului

Proiectant constructii civile industriale si agricole.
Intocmire memorii, piese desenate, detalii de executie pentru partea de specializare aferenta studiilor.
Asigura prezentarea proiectului in fata beneficiarului si remediaza eventualele revizuiri ale verificatorilor de proiecte, beneficiarului si/sau a avizatorilor.
Asigura predarea documentatiei si asistenta tehnica acolo unde este cazul.
Salariu atractiv, mediu de lucru excelent, bonusuri la realizari.

Program de lucru 8-12, 12.30-16.30, luni-vineri

Beneficii:

- bonusuri in functie de performanta.
- diurna, cazare si masina pentru deplasari.
- concediu de odihna.
- carte de munca.

Candidatii sunt rugati sa raspunda la miniinterviul solicitat!

SC PROIECT AIC SRL - societate de proiectare in domeniul constructiilor civile publice si retelelor de infrastructura edilitara, cu un colectiv tanar avand ca si clienti principali : Municipiul Suceava, Aeroport Suceava, Aeroport Otopeni, DGASPC Suceava, DGASPC Cluj, DGASPC Timisoara, Universitatea Timisoara, Port Constanta, Primariile din jud. Suceava, Neamt, Botosani, Bistrita samd.

Expirat
INGINER PROIECTANT CONSTRUCTII  -  SC PROIECT AIC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles