de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2019 | Reactualizat 13 Apr 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Inginer Proiectant Constructii Hidrotehnice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii: Facultatatea de Constructii – sectia Constructii Hidrotehnice
- Minim 5 ani: Proiectare in domeniul lucrarilor hidrotehnice
- Experienta in urmarirea tuturor etapelor unui proiect
- Cunostinte in proiectarea constructiilor hidrotehnice sau a podurilor
- Cunoastere nivel avansat AutoCad
- Prezinta avantaj: programe de calcul; proiecte de lucrari portuare
- Capacitatea de a lucra pe proiecte cu termenele limita impuse de acestea
- Capacitate de viziune de ansamblu a unui proiect, inclusiv implicatiile financiare ale acestuia
- Abilitati foarte bune de comunicare, atentie la detali, organizare, proactivitate
- MS Office
- Disponibilitate la deplasari

Descrierea jobului

Gestionare proiecte in toate fazele de proiectare:
- Implicare in activitatea de proiectare in sectorul constructiilor hidrotehnice
- Realizarea studiului de fezabilitate
- Analiza documentelor existente
- Elaborarea proiectului tehnic si a detaliilor de executie
- Asistenta tehnica de specialitate in santier pentru proiectele elaborate
- Intocmire documentatii de avize/ autorizatii si obtinerea acestora
- Intocmire rapoarte de lucru si situatii de lucrari, dupa caz.

TPF INGINERIE este membru al Grupul TPF cu sediul la Bruxelles, ce activează în domeniul ingineriei în 58 de țări și pe 5 continente. De la înființarea sa, în 1991, Grupul TPF a cunoscut o creștere constantă, evoluând de la 20 de angajați la peste 4.200 la nivel internațional.

Companie dinamică de consultanță și inginerie integrată, capabilă să propună cele mai bune soluții pentru investitorii publici și privați. Satisfacția clienților noștri este generată de calitatea serviciilor pe care le oferim, flexibilitatea și modul de lucru integrat alături de client și pentru client, prin care răspundem fiecărei nevoi în parte.

SERVICIILE NOASTRE: Studii de fezabilitate, Monitorizare factori de mediu, Master plan si aplicatii de finantare, Proiecte tehnice si detalii de executie, Docuemntatii de atribuire, Managementul proiectului si Supervizarea lucrarilor de executie. DOMENIILE in care suntem ACTIVI: Transporturi (rutiere, portuare, căi navigabile), Alimentare cu apa si canal, Constructii civile, Energie regenerabila.

Detalii pe www.tpf.ro

Expirat
Inginer Proiectant Constructii Hidrotehnice  -  TPF INGINERIE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles