Publicat 23 Sep 2019 | Expiră 24 Oct 2019

Inginer Proiectant Constructii Civile

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam inginer proiectant care sa accepte provocarea de a face diferenta impreuna, in compania noastra MSG Concept Proiect.

Ce ne-am dori sa detii?
Studii superioare finalizate in domeniu: inginerie civila
Cunostinte in utilizarea programelor de proIectare specializate ( Autodesk Revit, Autodesk Advance Steel, Autodesk Robot Structural Analysis, Autocad)
Cunoasterea normativelor de proiectare
Proactivitate
Dorinta de a progresa si invata lucruri noi
Capacitate de a lucra organizat
Orientare spre rezultate

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Proiectarea constructiilor civile, industriale si agricole
Calcul structural
Desen tehnic

Beneficii:

Poti lucra de acasa sau oriunde iti doresti, ai nevoie doar de un calculator si conexiune la internet
Esti bonusat in functie de numarul de ore lucrate
Nu te mai deplasezi pe santier

MSG Concept Proiect a oferit pana in prezent servicii de proiectare in domeniul constructiilor civile. Avand expertiza in domeniul proiectarii constructiilor, compania nostra a identificat o oportunitate: lipsa fortei de munca, a specialistilor in domeniul proiectarii.

De aceea ne propunem sa cream mediul in care proiectele de constructii, indiferent de amplasament, sa fie realizate de echipe de specialisti din orice colt al lumii, colaborand intr-un mediu virtual si respectand de fiecare data acelasi standard al calitatii si termenele de predare.

Expirat
Inginer Proiectant Constructii Civile  -  MSG CONCEPT PROIECT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles