de ani Fără Frică...

Publicat 27 Oct 2008 | Expiră 27 Nov 2008

Inginer Proiectant - constructii civile si industriale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:

Candidatul ideal va avea:
- studii superioare in domeniul constructiilor
- experienta minim 6 luni in lucrari de proiectare constructii civile si industriale
- cunostinte utilizare computer: MS Office, AutoCad etc
- atentie la detalii si responsabilitate in realizarea sarcinilor de serviciu
- abilitati de comunicare
- atitudine proactiva
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Responsabilitati:
- intocmeste memoriile tehnice, planurile si documentatiile specifice pentru obtinerea CU, avize , AC, AD etc
- intocmeste, pe baza indicatiilor primite, documentatiile specifice pentru PT, PT-DDE etc
- ocazional face deplasari in tara in vederea depunerii documentatiilor la autoritati pentru obtinerea autorizaiilor necesare (CU, avize, AD, AC etc)

Beneficii:
- salariu motivant in concordanta cu performantele atinse
- laptop
- telefon
- cursuri de pregatire profesionala
- asigurare de sanatate privata
- bonusuri si alte beneficii

Descrierea companiei

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:
Suntem o companie dinamica ce are ca obiect de activitate servicii de consultanta, proiectare, supervizare si Management de Proiect pt lucrari de constructii.
Postul prezentat da candidatului posibilitatea, in functie de rezultatele atinse, de promovare ulterioara in functia de Manager de Proiect.

Expirat
Inginer Proiectant - constructii civile si industriale  -  SC IKEN Construct Management SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles