de ani Fără Frică...

Publicat 01 Sep 2008 | Reactualizat 30 Sep 2008 | Expiră 02 Oct 2008

Inginer Proiectant Constructii Civile si Industriale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Absolvent al Facultatii de Constructii Civile si Industriale;
-Experienta minim 1 an in proiectare;
-Proiectare statica si dinamica;
-Experienta in ceea ce priveste proiectarea in Autocad de cel putin 1 an;
-Cel putin notiuni in ceea ce priveste lucrul cu TEKLA STRUCTURES (de preferat nivel mediu);
-Atentie la detalii, precizie si acuratete; dinamic, serios, perseverent;
-Gandire inovatoare si spirit de echipa.

Descrierea jobului

Proiectarea si realizarea calculelor de rezistenta pentru structuri industriale si structuri din beton armat in cadrul colectivului.
Intocmirea de piese scrise si desenate ale proiectelor de rezistenta.

Companie cu domeniul de activitate-CONSTRUCTII METALICE-ofera locuri de munca pentru-Ingineri, Manageri de proiect, Sef Santier, Maistru, Automacaragiu, Operatori CNC, Lacatusi, Sudori, Vopsitori, Muncitori Necalificati.
Pachet salarial complet.
(Carte de munca, Bonuri Masa, Asigurari Private, Bonusuri, Sporuri etc)
Doritorii pot suna la tel 021.256.30.80 sau la 0727.500.676 pentru mai multe detalii.

Expirat
Inginer Proiectant Constructii Civile si Industriale  -  ALL ELECTRICS 95

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles