Publicat 12 Iun 2019 | Expiră 13 Iul 2019

Inginer Proiectant Cofraje / Schele

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii tehnice superioare - Facultatea de Construcții de preferat.

Cunoașterea programelor:
- AutoCAD 2D - obligatoriu
- MS Office
- de preferat si un program de calcul structural (i.e. Robot, Axis, Etc.)

Cunoștinte de limba engleză.
Riguros, serios și organizat, cu dorinta de a invata lucruri noi.

Descrierea jobului

Realizeaza planuri de cofrare /schele.
Realizeaza breviare de calcul pentru cofraje si schele.

Training introductiv pentru cofraje si schele.
Sustinere continua pentru invatare si evolutie in cadrul societatii.

CPO Engineering este un birou de proiectare a solutiilor de cofrare si schele in special pentru santiere de mari dimensiuni, fara a respinge in acelasi timp si proiecte de dimensiuni medii si mici.

Expirat
Inginer Proiectant Cofraje / Schele  -  CPO Engineering

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles