Inginer proiectant CFDP

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Firma de proiectare cu vechime in domeniu angajeazea INGINER PROIECTANT DRUMURI SI PODURI in IASI

Esti absolvent sau student in an terminal al facultatii constructii, specializarea CFDP?
Vino in echipa noastra deoarece avem nevoie de tine in dezvoltarea unor noi proiecte.
Daca iti doresti sa faci parte dintr‐o echipa dinamica cu ambitii mari, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau pentru a stabili o intalnire.

Ce ne‐am dori sa regasim la tine:
  • Studii superioare de specialitate in domeniul CFDP finalizare sau in curs de finalizare;
  • Atentie la detalii, respectarea termenelor limita, indeplinirea obiectivelor, apacitati bune de organizare si planificare;
  • Abilitati de comunicare, abilitati de lucru individual cat si in echipa, capacitate de adaptare;
  • Cunoasterea aplicatiilor CAD si Office, necesare in realizarea proiectelor
  • Reprezinta un avantaj: Permis categoria B
  • Reprezinta un avantaj: cunostinte in realizarea documentatiilor la faza DALI/SF/PT
  • Reprezinta un avantaj: cunostinte de legislatie specifica si cunoasterea tehnologiilor de executie a lucrarilor, achizitii publice

Descrierea jobului

Ce va presupune pozitia ta:
  • Participarea activa la proiecte infrastructura rutiera pe tot teritoriul Romaniei
OFERIM
  • Pachet salarial motivant - oferta financiara se discuta in cadrul interviuluiTe asteptam!

Compania noastra oferă servicii de consultanţă, proiectare, asistenţă tehnică si executie pentru realizarea lucrarilor de constructii de drumuri, proiectand si asistand toate tipurile de infrastructura rutiera: drumuri, piste de aeroport, alei pietonale, piste de biciclisti.

Publicat 14 oct. 2021 Expiră 13 nov. 2021