Publicat 02 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Inginer proiectant CFDP

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent al Facultăţii de Construţii, specializarea Căi Ferate, Drumuri şi Poduri
- Absolvent al Facultăţii de Construţii, specializarea Amenajări Construcții Hidrotehnice
-Experienţa în proiectarea de infrastructură rutieră şi cunoştinţe de utilizare a softurilor specifice de proiectare constituie un avantaj
-Cunoştinţe bune de operare PC (Word, Excel)
-Persoană activă, atentă, responsabilă, foarte bine organizată
-Seriozitate, punctualitate, profesionalism, atenţie la detalii

Descrierea jobului

-Deplasarea în teren în vederea identificării obiectivelor propuse pentru proiectare, prezentarea soluţiilor către beneficiarul investiţiei
-Întocmirea proiectelor de infrastructură drumuri şi poduri pentru toate fazele de proiectare (Studiu de fezabilitate, Proiect Tehnic, Detalii de execuţie, Documentaţie tehnică pentru obţinerea avizelor)
-Stabilirea graficului de realizare a proiectului şi însuşirea responsabilităţilor pentru faza de proiectare
-Realizarea pieselor desenate, breviarelor de calcul, caietelor de sarcini etc
-Întocmirea listelor de cantităţi şi antemăsurătorilor necesare pentru întocmirea devizelor
-Întocmire dispoziţii de şantier în faza de asistenţă tehnică

Salariu foarte motivant şi posibilitate de dezvoltare profesională, atât pentru absolvenți cât și pentru cei cu experiență! Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Societate de proiectare drumuri şi poduri, sisteme de apă şi canalizare, amenajări hidrotehnice.

Expirat
Inginer proiectant CFDP  -  SC DP PROIECT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles