Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

INGINER PROIECTANT CFDP, INGINER CIVILE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Abilități de comunicare, relationare si lucru in echipa;
- Abilitati de a lucra cu software-ul tehnic de proiectare;
- Cunostinte de utilizare a programului AUTOCAD,OFFICE;
- Experienta de lucru in proiectare(AVANTAJ);
- Cunoasterea legislatiei in domeniu;
- Capacitatea de a lucra si comunica cu beneficiarii si colaboratorii;
- Capacitatea de a lucra atat singur cat si in echipa in toate fazele elaborarii unui proiect;
- Permis de conducere.

Descrierea jobului

-intocmire documentatii tehnice in faza .SF,DTAC, PTH, DDE, liste cantitati, documentatii avize, etc - construire drumuri si poduri, construire cladiri civile
-asistenta tehnica pe parcursul executiei.

Societate proiectare constructii civile si industriale, proiectare drumuri si poduri

Expirat
INGINER PROIECTANT CFDP, INGINER CIVILE  -  SC NORD STUDIO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles