INGINER PROIECTANT CFDP - Cai Ferate Drumuri si Poduri

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3000 - 6000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- studii universitare absolvite - domeniul CFDP
- experienta în proiectare dе drumuri si/sau poduri
- utilizare avansata a pachetului Office, AutoCAD/ARD/CIVIL 3D, WindevRO/Intersoft
- experienta în elaborarea dе Studii dе Fezabilitate, Proiecte Tehnice, Detalii dе executie, conform HG 907/2016
- experiență privind asistenta tehnica din partea proiectantului pe parcursul execuriei lucrarilor

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- întocmеște documеntаțiilor tеhnico-еconomice, conform legislației și normativеlor în vigoаre pеntru toate fаzеle dе proiectаrе
- sustine proiectеlе еlaboratе in fаta Beneficiarului și a instituțiilor avizatoare si de control
- acordă asistență tehnică pe parcursul execuției lucrărilor
- propune soluții optime
- este performant, productiv, responsabil, atent la detalii, implicat, are spirit de echipă, muncitor, perseverent, are capacitate de analiză și de sinteză

Beneficiile sunt:
- salariu motivant
- autoturism de serviciu
- acces la cursuri de perfectionare
- lucrul cu profesionisti din diverse domenii

Cu o experienta de peste 10 ani, TQM MANAGEMENT SRL isi desfasoara activitate in urmatoarele domenii:
- proiectare, consultanta tehnica si expertiza tehnica de specialitate în domeniul infrastructrurii rutiere
- expertizare tehnica
- arhitectura si urbanism
- consultanta in management privind elaborarea si implementarea proiectelor cu finantare nerambursabila (fonduri europene, guvernamentale, etc.)
- consultanta in domeniul achizitiilor publice
- elaborare studii, analize, Strategii de dezvoltare durabile, etc.

Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos