Publicat 08 Feb 2021 | Reactualizat 01 Mar 2021 | Expiră 12 Mar 2021

Inginer proiectant Catia Solid Works

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana cu minim 2 ani experienta in proiectare industriala de echipamente/parti industriale complexe.
Cunostinte avansate de Catia sau Solid Works, flexibila si inventiva in a gasi solutii eficiente pentru proiectul propus.
Disponibilitate de a lucra de acasa si a participa la intalniri periodice pentru evaluarea stadiilor proiectului.

Descrierea jobului

Realizarea unui proiect de automatizare industriala pentru industria alimentara, pe baza cerintelor si specificatiilor Managerului de proiect.
Responsabilitate in desenarea proiectului conform specificatiilor existente si gasirea de solutii inteligente pentru provocarile date de cerintele de automatizare.
Proiectul se poate realiza prin tele-munca de acasa si intalniri periodice pentru a discuta etapele de proiectare.
Proiectare full-time sau part-time in functie de disponibilitatea persoanei. Nu implica prezenta fizica la birou.

Suntem o firma axata pe automatizari industriale in sectorul alimentar si oferim solutii personalizate clientilor nostrii care doresc realizarea de sisteme robotizate de ambalare produse.
Avem o experienta de peste 20 de ani in sectorul nostru de activitate si ne adresam atat clientilor romani cat si din afara tarii.

Expirat
Inginer proiectant Catia Solid Works  -  Teknomatic Trade S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles