Publicat 10 Feb 2021 | Expiră 13 Mar 2021

Inginer proiectant Apa Canal

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

PRO TOBY își mărește echipa! Suntem în căutare de oameni faini care să se alăture echipei noastre tânără și dinamică

Cerințe:
Studii superioare absolvite cu diplomǎ de licenţǎ (Facultatea de Hidrotehnica / Facultatea de Constructii si Instalatii) intr-un domeniu relevant pentru ocuparea postului;
Minimum 3 ani experienţǎ profesională generală;
Minimum 2 ani experienţǎ specifică ȋn proiectarea reţelelor de alimentare cu apă şi canalizare;
Cunoştinte de lucru cu soft-urile AUTOCAD - nivel mediu/avansat, URBANO, EPANET;
Cunoasterea standardelor si a normativelor aflate in vigoare, precum si a legislatiei in domeniu;
Capacitate de organizare a timpului, a sarcinilor si a locului de munca;
Bune abilităţi de comunicare şi interrelaţionare, orientare către client;
Disponibilitate deplasǎri.
Permis de conducere – Cat B.

Descrierea jobului

Iată așteptările noastre și beneficiile tale

Responsabilități principale:

Participǎ la elaborarea Studiului de Fezabilitate si a aplicaţiilor de finanţare pentru accesarea fondurilor europene ;
Elaborează memoriul tehnic de specialitate, breviarele de calcul si partea economică specifică;
Răspunde de asigurarea calitǎţii documentelor (piese scrise și piese desenate) din punct de vedere tehnic pe domeniul său de specialitate;
Participǎ la elaborarea Proiectului Tehnic și a Caietelor de Sarcini; Participǎ la elaborarea Documentatiilor de atribuire pentru contractele de lucrǎri;
Sprijin acordat pe perioada desfașurǎrii procedurilor de achiziţii publice conform OUG și pe perioada derulǎrii contractelor.
Sprijin acordat pentru asistenta tehnica din partea proiectantului pe toata durata executiei lucrarilor de constructii.

Beneficii oferite:

Salariu fix atractiv, negociabil / posibilitate acordare bonusuri!
Integrarea într-un mediu de lucru plăcut şi confortabil.
O echipă profesionistă și tânără care să te sprijine.

Hai să ne cunoști!

PRO TOBY SRL este o companie cu capital 100% romanesc, cu o experienta de peste 26 ani in domeniul serviciilor de proiectare, expertizare, consultanta si gestionarea infrastructurii de apă și ape uzate, pentru proiecte finanțate de Uniunea Europeană - contracte FIDIC (Roșu și Galben) etc.

Cu ajutorul personalului specializat, reusim sã oferim cea mai bunã calitate în serviciile și relațiile cu clienții si colaboratorii noștri, fiind in top 100 firme de proiectare în construcții din Romania și în primele locuri in funcție de cifra de afaceri în domeniul Infrastructurii de mediu, reusind sa realizam peste 320 de proiecte tehnice complexe; peste 120 de studii de impact și bilanțuri de mediu; peste 210 studii topografice, geotehnice si de calitate a apei; peste 160 de contracte de asistențã tehnicã și consultanțã; peste 110 contracte de cercetare aplicatã.

Expirat
Inginer proiectant Apa Canal  -  S.C. PRO TOBY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles