Publicat 11 Mar 2021 | Reactualizat 08 Apr 2021 | Expiră 11 Apr 2021

INGINER PROGRAMATOR AUTOMATIZARI INDUSTRIALE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-activ, perseverent, motivat, organizat, bine pregătit profesional
-absolvent electronica, automatica, electrotehnica
-experienta programare automate programabile Omron, Siemens etc.
-experienta dezvoltare aplicatii SCADA
-cunostinte tehnice electronica si electrotehnica
-limba engleza
-carnet de conducere
-un avantaj il reprezinta atestatul ANRE, programare C++, Visual Basic etc.

Descrierea jobului

-programare automate programabile ( ex: Siemens, Omron, Schneider)
-dezvoltare aplicatii SCADA
-proiectare scheme electrice (optional)
-asistenta tehnica la punere in functiune instalatii de automatizare

Oportunități:
-lucrul într-un colectiv tânăr și bine pregătit profesional, într-un mediu plăcut si propice dezvoltării personale; participarea la traininguri in cadrul grupului VINCI
-oportunitatea obținerii unor câștiguri motivante coroborate cu eforturile depuse
-bonuri de masa, asigurare medicala, autoturism, laptop, telefon, bonusuri samd

MEGATECH Trading & Consulting SRL (www.megatech.ro) cauta ingineri absolventi profil electric pentru biroul nostru din Bucuresti.
Fiind pe piata de peste 25 ani, suntem o societate cunoscuta in domeniu, iar de curand facem parte din grupul international VINCI Energies.
Avem un portofoliu mare de de clienti din domeniul industrial si realizam aplicatii de automatizari industriale, modernizare masini si linii de productie, monitorizare temperatura si umiditate, inspectie vizuala etc.
Produsele de automatizari industriale pe care le distribuim (www.megatech.ro/produse) alaturi de aplicatiile specifice pe care le realizam (http://www.megatech.ro/aplicatii) se adreseaza in special producatori (fabricilor), integratorilor si revanzatorilor.
Suntem prezenti in industria componentelor auto, industria prelucrarilor mecanice si electrotehnica, energetica, maselor plastice si cauciucului, materialelor de constructii, metalurgie, industria alimentara, imbuteliere, agricultura, utilitati, cercetare, practic oriunde exista o instalatie industriala.
Importam si distribuim produse ale unor firme de top din domeniu: OMRON, PILZ, EATON, SIEMENS, PATLITE, IME, SENECA, YASKAWA, HITACHI, SCHNEIDER etc.

Expirat
INGINER PROGRAMATOR AUTOMATIZARI INDUSTRIALE  -  MEGATECH Trading & Consulting SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles