Publicat 15 Oct 2008 | Reactualizat 13 Nov 2008 | Expiră 15 Nov 2008

INGINER PROFIL MECANIC

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostiinte proiectare piese mecanice din tabla, in special cutii, tablouri electrice, dulapuri, trasee cablu. Cunoasterea programului ACAD.
Experienta in proiectare/executie pentru masini cu comanda numerica constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati: Dezvoltarea de noi produse. Intocmirea documentatiei de executie, analiza si proiectare piese noi.

Beneficii: salariu atractiv
asigurare medicala
bonuri de masa
telefon mobil
mediu de lucru placut.

Societatea are in dotare o linie de fabricatie cu 5 masini cu prelucrare mecanica TRUMPF.

Expirat
INGINER PROFIL MECANIC  -  ELMET CONSTRUCT S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles