Publicat 15 Iul 2019 | Expiră 15 Aug 2019

Inginer Profil Electric

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Selectarea se va face dupa urmatoarele criterii:
-Experienta in domeniul instalatiilor electrice;
-Capacitatea de respectare a termenelor limita;
-Abilitati de solutionare a problemelor aparute pe parcursul lucrului;
-Abilitati de abordare logica in ceea ce executa;
-Capacitatea de a lucra atat singur cat si in echipa;
-Rezistenta la lucrul sub presiune;
-Capacitatea de a lucra dupa planul tehnic;
-Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj, dar nu reprezinta o cerinta

Descrierea jobului

-Executia instalatiilor electrice industriale si civile pana la 20 KV.
Toate acestea se vor realiza în conformitate cu toate politicile și procedurile companiei.
Acest post este inițial un contract provizoriu de doua luni cu posibilitatea de a fi prelungit pe o perioada nedeterminata.
Punctul de lucru este in tara.
Această poziție necesită un început imediat.
Saptamana de lucru este de 40 de ore (luni-vineri)
Hainele de lucru sunt oferite de angajator.

PROFINSTAL reprezinta o companie care activeaza in domeniul instalatiilor electrice pentru investiti industriale si civile. In ultimii ani Profinstal a realizat instalatii electrice:
- in magazinele BILLA, LIDL, MALL, etc...
- in Investitii industriale cu dezvoltatori straini si autohtoni ;
-in E.ON Romania, Intreprinderi de stat si private, etc..

Pentru mai multe informatii, va rugam accesati site-ul nostru: http://www.profinstal.ro

Expirat
Inginer Profil Electric  -  PROFINSTAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles