Inginer productie

SC A-E ELECTRONICS SA 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent al facultatii de profil tehnic: Electronica, Electrotehnica, Mecatronica
  • Abilitati practice si experienta anterioara in mediul tehnic, de productie
  • Experienta in procese SMT, AOI, X-Ray
  • Atentie la detalii, focus pe calitatea produselor si eliminarea factorilor neeficienti din productie
  • Disponibilitate pentru program de lucru flexibil si orientat pe proiect
  • Cunoştinţe de limba engleză mediu spre avansat;
  • Cunoştinţe avansate operare PC

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Sa monitorizeze si sa coordoneze activitatea de productie
  • Sa indeplineasca obiectivele zilnice, saptamanale si lunare stabilite prin programele de livrari pe termen scurt si mediu
Beneficii:
  • Bonus de performanta
  • Prime de sarbatori
  • Tichete de masa
  • Asigurare de viata si/sau accidente
  • Decontare transport public interurban

Descrierea companiei

www.aee.ro
Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.