INGINER PRODUCTIE MONTAJ

TERRA 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii universitare in domeniul tehnic - inginerie
  • ​Experienta de minim 1 an intr-un domeniu tehnic similar sau relevant – echipamente de ridicat/camioane/vehicule comerciale/utilaje/auto/masini industriale/confectii metalice/proiecte de productie industriala
  • Capacitate de planificare
  • bune abilitati de operare Microsoft Office, Outlook;
  • cunostinte de baza proiectare, desen tehnic
  • cunostinte operationale limba engleza

Descrierea jobului

Rolul de Inginer Productie in cadrul Terra Palfinger presupune derularea urmatoarelor responsabilitati:
  • preia de la proiectant tema de montaj si analizeaza necesarul de resurse;
  • comanda catre Departamentul Logistica materialele uzuale;
  • gaseste furnizori pentru materialele speciale si analizeaza ofertele;
  • gestioneaza devizele de materiale si manopera in soft specializat
  • asigura legatura cu echipa de proiectare si cu celelalte departamente pe parcurusul derularii proiectului
Publicat 10 Iun. 2022 Expiră 10 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.