Inginer Proces (Asamblare motor, uzinaj, turnare etc.)

Segula Technologies
5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Studii superioare tehnice;
Expertiza in domeniul auto - definirea proceselor de fabricatie si interfata cu furniorii de dispozitive/utilaje;
Cunoașterea proceselor de uzinaj (strunjire, rectificare, frezaj), turnare, asamblare motor si cutii de viteze etc.
Cunostinte de limba Engleza si/sau limba franceza – nivel mediu-avansat.

Descrierea jobului

Veti participa la realizarea caietelor de sarcini pentru achizitionarea mijloacelor industriale noi sau pentru modificarea celor existente

Veti participa la gestionarea afacerii și urmărirea respectării termenelor de execuție și de livrare a mijloacelor industriale

In functie de post, veti urmari urmatoarele procese: asamblare motor si cutie de viteze, uzinaj (verifica și valideaza sculele utilizate pe CNC), turnare.

Urmareste indicatorii de performanta

Participa la punerea in functiune a utilajelor alaturi de Furnizori

Participa la formarea operatorilor

Realizeaza instructiunile de lucru

Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: auto, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari... Proiectul nostru de intreprindere se articuleaza in jurul unei exigente permanente a calitatii serviciilor si a reactivitatii. A face parte din echipa Segula inseamna a participa la proiecte de anvergura in cadrul unei culturi a inovatiei, a schimbului si a valorificarii know-how-ului.

Publicat 29 Nov. 2022 Expiră 29 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.