Publicat 27 Dec 2017 | Expiră 27 Ian 2018

Inginer Proces- Alba

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare – Inginerie mecanică, TCM
  • Experienţă minim 2 ani în procesul de producţie,Industria automotive
  • Foarte bune abilităţi de relaţionare şi muncă în echipă
  • Persoană analitică orientată spre rezolvarea problemelor
  • Disponibilitate pentru deplasări
  • Excelente aptitudini de comunicare verbală şi scrisă în limba engleză
  • Cunoştinţe de operare în MS Office

Descrierea jobului

  • Defineşte procedurile şi instrucţiunile specifice fiecărei operaţii tehnologice
  • Monitorizează performanţa sculelor, dispozitivelor şi verificatoarelor utilizate în procesul de producţie
  • Elaborează rapoarte de analiză a fezabilităţii de producţie
  • Asigură soluţiile necesare pentru rezolvarea problemelor tehnice din procesul de producţie
  • Optimizează tehnologii de prelucrare în scopul creşterii eficienţei economice
  • Pregăteşte şi prezintă rapoarte tehnice de activitate

Indiferent dacă abia acum intrați pe piața muncii, dacă ați decis o schimbare de carieră, sau pur și simplu căutați un nou loc de muncă, este momentul dumneavoastră de reușită, iar Manpower vă poate ajuta să o dobândiți. Suntem lider mondial în servicii și soluții de angajare de peste 65 de ani și știm ce înseamnă să fii în căutarea unui loc de muncă. De aceea, scopul nostru este să vă ușurăm și îmbunătățim această experiență, începând cu candidatura la posturile vacante pe care le oferim și continuând cu dialogul cu consultanții noștri pe tot parcursul până la reușita angajării într-un loc de muncă potrivit stilului dumneavoastră de lucru și de viață. Este momentul să descoperiți oportunitățile oferite de Manpower, un brand al ManpowerGroup.

Expirat
Inginer Proces- Alba  -  Manpower Romania