Publicat 06 Mai 2019 | Reactualizat 28 Mai 2019 | Expiră 06 Iun 2019

Inginer pentru service aparate de dializa si statie de purificare a apei - Targoviste

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii superioare tehnice - electronica, automatizare, inginerie medicala, electrotehnica, inginerie mecanica, cunostinte electrice;
- experienta min. 1 an in domeniu – constituie avantaj experienta cu aparatura medicala;
- cunostinte operare PC (Office si Windows);
- cunostinte avansate de limba engleza (scris si vorbit);
- carnet de conducere: B
- disponibilitate de deplasare ocazionala la Ploiesti.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- asigura buna functionare a aparatelor de dializa si a statiei de apa, precum si intretinerea periodica a acestora;
- testeaza zilnic apa;
- actualizeaza stocul si raporteaza necesarul de piese.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Inginer pentru service aparate de dializa si statie de purificare a apei - Targoviste  -  CONFIDENTIAL