Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Inginer oferte constructii - Tehnician devizier

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare profil;
- Cunostinte bune MS Office (Word, Excel), programe intocmire devize,
- Bune abilitati de comunicare scrisa si verbala, negociere si vanzare;
- Responsabilitate, initiativa;
- Abilitati de lucru in echipa.

Descrierea jobului

- Analizeaza documentele si datele de intrare (cererea de oferta, proiectul, caietele de sarcini etc);
- Formuleaza si inainteaza catre responsabilul de oferta – dupa caz - cereri de clarificare privitoare la lucrarea ce urmeaza a fi ofertata;
- Colaboreaza cu departamentul de achizitii in vederea obtinerii celor mai bune preturi de servicii, materiale si echipamente pentru a le introduce in deviz si construieste o baza de date pe care o actualizeaza permanent;
- Incadreaza articolele de deviz si cantitatile acestora in programe specializate, unde este cazul;
- Intocmeste oferta financiara pe baza costurilor evaluate in conformitate cu cerintele documentatiei primite de la responsabilul de afacere si cu inchiderea convenita si aprobata de companie;
- Elaboreaza situatii de lucrari spre decontare pentru proiectele in derulare
- Participa la editarea documentatiei pentru licitatie.

Concept Invest SRL isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor civile si industriale, cu activitate preponderenta constructii-montaj hale industriale.
www.concept-invest.ro

tel/fax: 0350414791

Expirat
Inginer oferte constructii - Tehnician devizier  -  Concept Invest S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles