Inginer ofertare

M INSTALL SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- De preferat Inginer absolvent al Facultatii de instalatii, Constructii civile, Drumuri si Poduri
- Experienta de minimum 1 an in pregatirea ofertelor financiare/tehnice pentru licitatii publice;
- Abilitati in studierea si intelegerea proiectelor de constructii si instalatii;
- Foarte cunoastere a programelor Microsoft Office (Excel, Word)
- Buna cunoastere a programelor de ofertare sau de realizare a Graficelor Gantt (ex. Microsoft Project)
- Capacitate bună de comunicare și relaționare;
- Capacitate de analiza si sinteza a informatiei;
- Spirit de echipa si de colaborare.
- Persoana energica, motivata, orientata spre rezolvarea problemelor, capabila sa isi atinga target-urile propuse, autodidact si dornic de a invata

Descrierea jobului

- Elaborarea ofertelor tehnico-financiare in conformitate cu necesitatile si cerintele autoritatilor contractante;
- Colaborarea cu echipa de ofertare in vederea intocmirii ofertei;
- Inainte de depunerea ofertei, solicita clarificari referitoare la proiect;
- Dupa depunerea ofertei, raspunde la solicitarile de clarificari ale autoritatii contractante;
- Calcularea necesarului de materiale din cadrul unui proiect si evaluarea valorii acestuia;
- Întocmeşte cererile de ofertă pentru materiale, echipamente şi servicii şi le transmite către potentialii furnizori;
- Asimileaza informatii tehnice despre materiale si echipamente de instalatii;

Se ofera:
- oportunitatea lucrului intr-o echipa foarte tanara si dinamica;
- posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional;
- pachet salarial atractiv;
- posibilitatea de a lucra de acasa sau de la birou;
- pe langa salarul fix se acorda bonusuri in functie de performanta

AQUA SERV SRL – sediul str. Calea Turzii, nr. 162 Antreprenor general pentru lucrari de infrastructura, in special retele edilitare de alimentare cu apa, canalizare sau gaze.
Publicat 20 Iul. 2022 Reactualizat 17 Aug. 2022 Expiră 19 Aug. 2022