INGINER OFERTARE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
  • cunostinte tehnice, reprezinta un avantaj experienta in domeniul stivuitoarelor
  • cunoasterea limbii engleze este obligatorie
  • cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook)
  • abilitati de planificare interventii service
  • abilitati de identificare piese necesare pentru inlocuire

Descrierea jobului

Candidatul va avea urmatoarele responsabilitati:
  • mentinerea legaturii cu clientii ce solicita interventii de service prin e-mail sau telefon
  • planificarea interventilor de service/reparatii
  • identificare piese de schimb
  • comenzi furnizor piese de schimb
  • intocmire deviz/oferta
  • introducere date in software ERP

Din 1994, DIOGHENIS reprezinta un furnizor de incredere pentru manipularea si stivuirea marfurilor, solutii de acces la inaltime, service, reparatii, expertiza tehnica pentru utilaje de ridicat dar si formare profesionala in domeniu.
Am reusit sa mentinem parteneriatele cu clienti medii si mari pentru perioade lungi de timp, ceea ce ne recomanda ca fiind un furnizor pe care clientul se poate baza. Avem o mare experienta in acest domeniu si know-howul necesar indeplinirii oricarei sarcini.

Vrem ca in urmatorii 10 ani sa deschidem alte puncte de lucru in tara si sa fim pe locul 1 la serviciile de mentenanta/reparatii si vanzari in Romania.
Motivul principal pentru care vrem sa facem acest lucru este acela de a micsora numarul de evenimente logistice ce scad productivitatea unei companii.

Comercializam:

- stivuitoare noi si second-hand, accesorii si piese de schimb. In incercarea de a veni in sprijinul clientilor nostri, oferim posibilitatea inchirierii acestora, cu personal autorizat sau fara.
- poduri rulante marca PODEM Bulgaria. Oferim servicii complete(montare/demontare, reparatii, modernizari, documentatii tehnice ISCIR.
- transpalete marca PRAMAC. Fabricatie Italia.
- sistem de preventie anti-coliziune AWIA Polonia. Unic in Europa. Tehnologie avansata.

Publicat 24 iun. 2022 Reactualizat 22 iul. 2022 Expiră 24 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos