INGINER OFERTARE

ELIS PAVAJE SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii superioare - Facultatea de Constructii;
  • Experienta minim 3 ani în ofertarea in domeniul drumurilor;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Cunostinte bune de MS Office (Word, Excel, PowerPoint, AutoCad);
  • Cunostinte de utilizare program de devize (Intelsoft);
  • Experienta in intocmirea propunerii tehnico-financiare in vederea participarii la licitatii;
  • Experienta in estimarea cheltuielilor de executie si intocmirea devizelor in programe specializate;
  • Experienta in intocmirea de grafice de executie (diagrame Gantt) cu ajutorul aplicatiilor software;
  • Cunoasterea legislatiei/ reglementarilor specifice domeniului de activitate: achizitii publice, proiectare si executie de lucrari, autorizarea lucrarilor de constructii;
  • Capacitate de lucru atat in echipa cat si independent;
  • Seriozitate, atenție la detalii, implicare profesionala, capacitatea de a respecta termenele si orientarea catre rezultat.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Intocmeste oferta tehnico-economica in conformitate cu cerintele documentatiei primite de la responsabilul de departament.
  • Întocmеștе dеvize, rеalizeаză dosаrul dе ofеrtаrе, urmareste alocarea de resurse pe parcursul proiectului.
  • Întocmеștе bаzе dе prеțuri, listе dе cantități, încаdrеаză cаntitățilе dе lucrări în аrticolе dе dеviz, întocmеștе dеvize, rеalizeаză dosаrul dе ofеrtаrе;
  • Intocmire grafice /programe de executie cu alocare de resurse, identificare puncte cheie (jaloane) si evidentiere drum critic;

    ​Locația job-ului: Petrești, jud. Alba

Principalul producator de pavaje, borduri si prefabricate usoare din beton vibropresat din Romania, cu o vechime de peste 20 de ani pe piata, cu trei unitati de productie la Stoenesti - Prahova, Petresti - Alba si Secuienii Noi - Neamt.
Mai multe informatii despre Elis Pavaje gasiti pe www.elis.ro.
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022