Inginer ofertare

LUCEDOMOTICA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne marim echipa, asa ca suntem in cautarea unor noi colegi carora sa le placa proiectele de iluminat! Avem o pozitie deschisa pentru Inginer Ofertare.
Ai nevoie de:

• Limba engleza (nivel cel putin mediu)
• Experienta de minim 1-2 ani in constructii si/sau electrice ori iluminat
• Cunostinte de AutoCAD
• Deschidere catre client si o buna organizare

Descrierea jobului

Responsabilitatile pe care le vei avea sunt urmatoarele:

• Identificarea solutiei tehnice de iluminat in conformitate cu cerintele proiectului si ale santierului
• Elaborarea ofertei tehnice-comerciale si documentatiei aferente (pozitionare, planuri, schite)
• Gestionarea proiectului de iluminat
Iti vom oferi urmatoarele resurse si beneficii:

• Software CRM pentru ofertare
• Training-uri de specialitate
• Participarea la expozitii internationale (Milano, Frankfurt, Stockholm)
• Salariu fix, dar si bonusuri de performanta
• Echipa de tineri profesionisti
• Birou la 50 m de metrou Aviatorilor

Descrierea companiei

Ce facem noi in LuceDomotica?

Dezvoltam proiecte high-end de iluminat pentru diferite tipuri de structuri - case, birouri, interior si exterior, fatade si peisagistica.
Publicat 21 oct. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos