Publicat 13 Nov 2019 | Expiră 14 Dec 2019

Inginer ofertare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne-ar plăcea să vii în echipa Servelect dacă:

  • ai cunoștințe tehnice în domeniul electric/ energetic;
  • ai cel puțin un an experiență într-un domeniu relevant (vânzările, licitațiile și/ sau ofertarea te vor avantaja);
  • ești o persoană foarte organizată (vei avea de redactat documente care necesită atenție la detalii);
  • îți place să comunici, atât direct, cât și în scris sau la telefon;
  • cunoști limba engleză cel puțin la nivel mediu.

Descrierea jobului

Cum o să poți contribui tu la proiectele echipei Servelect:

  1. Vei gestiona procesul de participare la licitații (identificare, pregătire dosare, transmiterea ofertelor prin platforma SICAP, menținerea relației cu Autoritățile Contractante pe parcursul derulării proiectelor);
  2. Vei gestiona relațiile cu clienții din zona de vânzări alocată: abordare - ofertare (cu ajutorul departamentelor tehnice) - contractare - urmărire implementare proiecte - follow-up în urma implementării proiectelor;
  3. Vei gestiona relațiile cu Autoritățile Publice - clienți Servelect din toată țara;
  4. Vei contribui la îndeplinirea target-ului anual de vânzări prin atribuțiile de mai sus.

Noi vom încerca să îți oferim cel mai bun context pentru ca tu să îți realizezi munca bine și cu plăcere:
  • Mediu de lucru plăcut, colegi tineri şi prietenoși, care te vor ajuta să te integrezi repede;
  • Posibilitate de dezvoltare şi perfecţionare în domeniul tehnic şi comercial;
  • Salariu şi bonusuri motivante, corelate cu rezultatele;
  • Alte beneficii despre care îți povestim la interviu.

Servelect este o companie specializată în identificarea şi implementarea de soluții care îmbunătățesc procesele și reduc costurile în industrie/ clădiri comerciale.

Misiunea SERVELECT este să ofere companiilor servicii integrate de energie durabila, tehnice si financiare, care se autosusțin economic. Sprijinim astfel oamenii, industria, clădirile și mediul de business.

Viziunea SERVELECT este să ofere oamenilor posibilitatea de a achiziționa produse realizate cu un consum energetic eficient și cu impact pozitiv de CO2 asupra mediului.

Te invităm să faci parte din echipa SERVELECT!

Expirat
Inginer ofertare  -  SC SERVELECT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles