Publicat 27 Sep 2019 | Reactualizat 25 Oct 2019 | Expiră 28 Oct 2019

INGINER OFERTARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent de studii superioare (profil constructii/economic);
- experienta de minimum 3 ani in activitatea de ofertare si minim 5 ani in domeniul constructiilor (proiectare/executie/decontare);
- cunostinte avansate de utilizare a pachetului MS Office;
- bune cunostinte privind platforma SICAP si sistemul de achizitii publice;
- cunostinte minime utilizare Intersoft/alte programe devize, Microsoft Project Management;
- cunostinte medii limba engleza;
- capacitate de analiza si sinteza;
- bune abilitati de organizare si coordonare a activitatilor;
- bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
- rezistenta la stres, initiativa si perseverenta in atingerea obiectivelor.·

Descrierea jobului

- urmareste piata si identifica oportunitatile de contractare pe activitatile declarate ale societatii, prin platformele de achizitii publice, fonduri europene, beneficiari privati etc;
- elaboreaza oferta tehnico-economica, fie ca este achizitie publica sau pentru colaborari cu beneficiari privati;
- identifica conditiile de eligibilitate, echipa de lucru pentru realizarea activitatilor si initiaza relatiile contractuale;
- analizeaza si clarifica conditiile de participare la procedura de achizitie;
- identifica, evalueaza si selecteaza potentiali colaboratori care se pot incadra in oferta de pret calculata;
- negociaza ofertele de pret cu colaboratorii in reperele stabilite de conducerea societatii;
- mentine relatiile cu partenerii, subcontractorii si furnizorii companiei;
- aplica corect legislatia in vigoare privind achizitiile publice, precum si legislatia si reglementarile specifice activitatilor tehnice si de consultanta pe care societatea le desfasoara.

Oferim stabilitate financiara si profesionala, salariu motivant, oportunitatea de dezvoltare alaturi de o echipa energica si pasionata de domeniul sau de activitate .

Expirat
INGINER OFERTARE  -  SC ARTEHNIS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles