Publicat 06 Mai 2019 | Reactualizat 03 Iun 2019 | Expiră 06 Iun 2019

Inginer Ofertare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent Facultate profil tehnic
Experienta in domeniul constructiilor industriale (proiectare,ofertare); in industria Oil & Gas sau experienta in lucrari de piping este un avantaj;
Cunostinte Microsoft Office (Excel – foarte bine, Word);
Cunostinte limba engleza – bine
Capacitate de a lucra concomitent la mai multe proiecte;
Foarte buna capacitate de planificare, organizare si sinteza;
Excelente abilitati de negociere;
Rigurozitate si atentia pentru detalii;
Rezistenta la stres.

Descrierea jobului

Receptioneaza documentatiile de licitatii / ofertare;
Analizeaza documentele si datele de intrare (cererea de oferta, proiectul, caietele de sarcini etc);
Colaboreaza cu celelalte departamente si elaboreaza documentele de calificare sau eligibilitate;
Intocmeste oferta tehnico-economica in conformitate cu cerintele documentatiei primite ;
Elaboreaza raspunsuri la solicitarile de clarificari pe parcursul derularii licitatiilor;
Realizeaza cereri de oferte catre subantreprenori privind executia unor lucrari de specialitate;
Asigura optimizarea tehnico - economica a proiectelor si sustinerea solutiilor propuse;
Sustine situatiile de plata catre beneficiari ;
Elaborare indicatori Return on Experience pentru fiecare proiect;
Asigura suport continuu al echipelor de executie pe proiectele contractate.

With over twenty-seven years of experience and expertise, Industrial Montaj is ranked amongst the most important companies in Romania in the field of construction, assembly and maintenance of industrial installations. Our organizational culture is at the core of all our interest as it centers on work values and respect for the Industrial Montaj employees. Motivated by our boldness and stability, we anticipate, plan, optimize and innovate since our purpose is to imagine and implement pertinent solutions and successfully manage our clients’ problems. Our work quality, the consideration for the environment and work safety represent core objectives in our activity. Our company employs high-performance equipment, which renders us strongly competitive, allowing us to meet all our clients’ needs.

Expirat
Inginer Ofertare  -  INDUSTRIAL MONTAJ SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles