de ani Fără Frică...

Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 05 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

INGINER OFERTARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

  • Personalitate pozitiva, constructiva, dinamica si cu simtul umorului;
  • Cunostinte avansate AutoCAD 2D, Ms Office;
  • Cunostinte tehnice de baza (avantaj proiectare, logistica sau orice alt domeniu relationat);
  • Orientare spre respectarea termenelor limita si indeplinirea obiectivelor;
  • Abilitati foarte bune de lucru atat individual cat si in echipa, organizare.

Descrierea jobului

Atributii şi responsabilitati:

  • Comunicare permanenta cu factorii implicati (agenti de vanzari / furnizori / beneficiari);
  • Elaborare schitei tehnice, pentru proiectele de echipare cu structuri metalice de depozitare in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile tehnice in vigoare;
  • Intocmire liste de materiale, calculatii, devize.
  • redactare oferte, documentatii tehnice;
  • Monitorizare si participare la diferite faze ale proiectului, asigurare documentatie tehnica pe toata perioada executiei;
  • Intocmire rapoarte de evolutie a proiectelor.

Grupul Stamh a fost înfiinţat în 1998, având ca principale servicii: proiectare, furnizare de materiale, instalare, service și inginerie generală a tuturor tipurilor de sisteme de depozitare.

Expirat
INGINER OFERTARE  -  STAMH SYSTEMS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles