Publicat 13 Ian 2019 | Expiră 13 Feb 2019

Inginer Ofertare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam pentru clientul nostru, companie care ofera servicii si produse specifice domeniului hidraulic, pneumatic si industrial, Inginer Consultant si Ofertare

Cum arata in viziunea noastra aceasta persoana?

- are experienta in unul dintre urmatoarele domenii: hidraulica, mecanica, sau automatizari

- are studii superioare in hidraulica sau mecanice

- are permis de concudere categoria B

Descrierea jobului

Ce va face aceasta persoana?

-Se ocupa de partea de ofertare si vanzare, dar si constatare si consultatie tehnica

-Prezinta produsele companiei catre clientii din zona agriculturii, transporturilor, si fabricilor

AMS Human Resources este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal, cu peste 10 ani de experienta.

Expirat
Inginer Ofertare  -  AMS Human Resources

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles