Publicat 20 Ian 2019 | Reactualizat 17 Feb 2019 | Expiră 20 Feb 2019

Inginer ofertare/ vanzari/ logistica

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte in domeniul ingineriei mecanice si/sau electrice (inginer mecanic, electrotehnica sau electromecanica);
- Spirit tehnic si gandire speculativa;
- Cunoasterea limbii engleze;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- intocmirea ofertelor tehnice si comerciale pentru produsele din portofoliul C.I.T. Automatizari;
- intocmirea si urmarirea comenzilor catre furnizori pentru mentinerea stocurilor previzionate;
- prospectarea pietei pentru identificarea de clienti noi;
- initierea de actiuni de promovare: vizite si prezentari la clienti, participarea la targuri si expozitii de profil.

Beneficii:
- salariu motivant;
- bonusuri de performanta;
- posibilitatea dezvoltarii profesionale.

Suntem o companie cu capital romanesc, specializata in domeniul actionarilor electrice. Avem o activitate diversificata, axata pe trei domenii: proiectarea si realizarea de masini industriale "la tema", proiectarea si realizarea de instalatii electrice de automatizare si vanzarea de echipamente pentru actionari electrice: variatoare de turatie si servoactionari. Productia se realizeaza in cea mai mare parte in atelierul propriu, prevazut cu dotarile necesare pentru prelucrari mecanice si uzinarea tablourilor electrice.

Expirat
Inginer ofertare/ vanzari/ logistica  -  C.I.T. Automatizari

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles