Inginer Ofertare Vanzari Achizitii, Logistica, Import Export

Elconet srl 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare tehnice cu sau fara experienta
  • Atitudine pozitiva, excelente abilitati de comunicare si negociere, relationare si vanzare
  • Capacitate de auto organizare si conducere a proiectelor
  • Capacitatea de a lucra in echipa
  • Gândire strategica pe termen scurt, mediu si lung
  • Capabil sa contribuie la luarea deciziilor si sa preia initiative
  • Cunostinte la nivel conversational engleza sau germana sau franceza
  • Persoana flexibila, organizata si responsabila
  • Spirit de observație, orientare către dezvoltarea afacerii, inițiativă, implicare
  • Cunoasterea a mai multor limbi straine constituie un avantaj

Descrierea jobului

  • Promovarea produselor aflate in portofoliul companiei.
  • Dezvoltarea unui portofoliu de clienti
  • Pregatirea documentatiei tehnice necesare ofertarii
  • Negocierea conditiilor comerciale, intocmirea ofertelor si preluarea comenzilor.
  • Prospectarea pietei.
  • Mentinerea relatiilor cu partenerii de afaceri atat furnizori cat si clienti
  • Prospecteaza in permanenta piata in vederea indentificarii de noi clienti si oportunitati de afaceri
BENEFICII:
  • Conditii de munca deosebite
  • Colectiv tanar
  • Salar atractiv + bonusuri in functie de rezultatele obtinute
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala

Elconet srl fondata in 2005 , a devenit unul din cei mai importanti jucatori pe piata in domeniul distributiei echipamentelor industriale si de automatizare.
Firma in continua expansiune,
Oferim sansa si oportunitatea dezvoltarii pe plan profesional
Oferim un job in care ne vom dezvolta si vom creste impreuna
Publicat 20 Sept. 2022 Reactualizat 5 Oct. 2022 Expiră 5 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.