Publicat 08 Ian 2019 | Expiră 08 Feb 2019

Inginer Ofertare - suport tehnic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare (Inginerie Electrica, Energetica)
- Limba engleza
- Experienta min. 2 ani

Descrierea jobului

- Ofertare si suport tehnic tablouri electrice
- Asigura suport pentru Product Manager
- Rãspunde la ȋntrebãrile tehnice ale clienţilor / Consultanta din punct de vedere tehnic
- Traduceri tehnice
- deplasari in teren pentru PIF si solutionarea cerintelor tehnice
- Colaborare stransa cu intreaga echipa (Noark Romania si Noark Europa)
- cunoasterea competitorilor

Compania NOARK Electric este o companie globală cu activitate la nivel mondial, care dezvoltă, produce şi distribuie echipamente şi componente electrotehnice. Compania este parte a unei grup multinaţional cu peste 25 de mii de angajaţi. NOARK Electric a investit milioane de euro în dezvoltarea de produse proprii şi lucrează cu cele mai noi tehnologii şi mijloace de producţie. Obiectivul nostru este de a construi un brand global. Centrele regionale din Shanghai, Praga şi Los Angeles coordonează activităţile de pe fiecare continent.

Expirat
Inginer Ofertare - suport tehnic  -  S.C. NOARK ELECTRIC S.R.L.