Inginer ofertare sisteme fotovoltaice

Biropa Comp S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Studii superioare profil tehnic, Universitatea Tehnica – Inginerie Electrica / Electrotehnica / Energetica / Instalații;
Experiență în proiecte fotovoltaice reprezinta un avantaj
Autorizatie ANRE, grad IIB, reprezintă un real avantaj;
Utilizare PC, OFFICE, AutoCAD
Comunicativ, Atent, Responsabil, Proactiv

Descrierea jobului

Elaboreaza oferte pentru sisteme de panouri fotovoltaice
Avizarea, urmarirea si verificarea lucrarilor de executie
Intocmirea de documentatii pentru dosar prosumator;
Asigurarea calitatii lucrarilor din amplasamente;
Vei colabora cu echipa de pe șantier si vei participa la discuțiile tehnice cu beneficiarul;
Vei elabora documentația pentru procurarea de echipamente electrice şi a materialelor necesare montării acestora (specificații tehnice, foi de date, scheme monofilare, scheme de comanda etc.);
Vei realiza studii de soluție, studii de fezabilitate, proiect tehnic si detalii de execuție pentru instalații fotovoltaice
Vei comunica superiorului tău toate aspectele ce au legătură cu activitatea pe care o desfășori;
Vei gestiona cu atenție relația de comunicare cu beneficiarul;
Vei comunica informatii si detalii tehnice potentialilor clienti

ENERGIS o companie care ofera solutii profesionale de inalta calitate in domeniul energiei alternative – sisteme fotovoltaice si solutii in domeniul instalatiilor electrice civile si industriale, detinand atestate A.N.R.E. tip C1A si C2A.

Website: www.energis.ro

Publicat 9 Sept. 2022 Reactualizat 7 Oct. 2022 Expiră 9 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.