Inginer ofertare/proiectare/executie instalatii electrice

ELECTROPLUS SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Canditatul ideal:
- experienta minim 3 ani;
- studii universitare: facultate profil electrotehnic-electroenergetic
- cunostiinte program devize
- permis auto constituie avantaj;
- autorizatie ANRE constituie avantaj;
- corectitudine, tenacitate, seriozitate;
- dorință de îmbunătațire constantă a nivelului profesional;
- spirit și abilitate de lucru în echipă;

Descrierea jobului

Inginer ofertare/proiectare instalatii electrice:
-experienta in domeniu, minim 3 ani.
– studii superioare in domeniu;
– cunostinte program devize;
– cunoasterea etapelor in derularea proiectelor cu Electrica;
– cunoasterea programului Autocad si pachetul Microsoft Office;
– autorizatie ANRE constituie avantaj;
– permis auto constituie avantaj;
– dorinta de imbunatatire constanta a nivelului profesional;
– spirit si abilitate de lucru in echipa;

Responsabilitati:
– intocmeste proiecte instalatii electrice, proiecte tehnice, autorizatii de construire;
– respecta termenele de predare stabilite;
– se asigura de coerenta documentelor si conformitatea acestora cu procedurile si instructiunile interne;
– releveu instalatii electrice;
– pregateste si pune in forma documente si/sau prezentari;
– comunica cu autoritatile locale;

Inginer sisteme de securitate / curenti slabi
- experienta in domeniu, minim 3 ani.
- intocmire oferte de pret, proiectare si executie curenti slabi / sisteme de securitate (sistem de detectie si avertizare la efractie, sistem de detectie si alarmare la incendiu, sisteme de control acces, sisteme de CCTV si sisteme de cablare structurata).

Inginer executie curenti tari:
– experienta in executia instalatiilor electrice medie, joasa tensiune si interioare, minim 3 ani;
– disponibilitate la deplasari;
– bune abilitati de lucru in echipa;
– persoana dinamica, responsabila sa faca fata termenelor limita, rezistenta la stres;
– permis de conducere;
– asigura conducerea directa a activitatilor de executie;
– asigura colaborarea si coordoneaza activitatea fortei de munca din santiere ( electricieni, subantreprenori);
– planifica si organizeaza activitatea din santier si raspunde de rezultate, de calitatea acestora si de incadrarea in termenele de executie stabilite;
– intocmeste pontajele si punctele de lucru pentru electricienii din subordine;

Beneficii:
- pachet salarial atractiv
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- pachet lunar de servicii medicale gratuite
- decontare transport
- un colectiv tânăr și dinamic
- suport tehnic din partea echipei

SC ELECTROPLUS SRL este o companie cu capital integral privat care activează în sectorul energetic oferind servicii complete de proiectare si execuție pentru proiecte civile si industriale, fiind autoriztă ANRE tip A, A3, B, C1A, C2A, C1B, C2B, D1, E1, E2, F acreditată IGP și având implementate sistemele de Management al Calității SR EN ISManagement al Mediului SR EN ISi Management al Sanatatii si Securitatii Ocupationale.

Firma a fost fondată în anul 2001 și a cunoscut o dezvoltare rapidă și dinamică numărând în prezent peste 80 angajați.
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.