INGINER OFERTARE PRODUSE TERMICE SANITARE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Acest job ti se potriveste daca:
• Esti o persoana care comunica usor cu ceilalti, se adapteaza si poate sa convinga usor;
• Esti o persoana energica, pozitiva, orientata spre rezultate si spre invatare;
• Te intereseaza sa lucrezi cu produse si tehnologii noi in domeniul instalatiilor;
• Esti preocupat sa construiesti si sa dezvolti relatii puternice cu clientii;
• Experienta anterioara in domeniul tehnic/vanzari este un avantaj;
• Bun operator PC calculator : office, email, web;
• Studii facultatea de constructii, instalatii, electromecanica, termice;
• Ai permis categ B si iti place sa ai un job activ, pe teren.

Descrierea jobului

Rolul Jobului: Ne dorim cа imprеunа sa ofеrim clientilor cеa mаi buna expеriеntа dе vаnzare, deci vei gestiona vanzarea produselor si echipamentelor din oferta companiei precum și consilierea tehnica in vederea alegerii solutiei optime care sa raspunda nevoilor clientilor. In acest sens vei asigura consultanta tehnica si vei colabora cu colegii pentru realizarea ofertelor si finalizarea vanzarilor. Te vei dezvolta profesional permanent si vei invata in fiecare zi să fii mai bun in consultanta oferita clientilor tai.

Beneficii:
• Salariu motivant
• Masina de serviciu la dispozitie
• Laptop si telefon
• Vei participa la multe traininguri tehnice si de vanzari la Academia Romstal
• Bonusuri trimestriale

Societatea ELENDOR IMPEX S.R.L a fost infiintata din 1994 ca Franciza a firmei S.C. Romstal Imex S.R.L. Bucuresti. Societatea ELENDOR IMPEX S.R.L comercializeaza o gama vasta de echipamente, accesorii si piese de schimb pentru instalatii sanitare, termice si de climatizare, scule, unelte si materiale pentru instalatii, constructii civile si industriale, aparate si dispozitive electrice, electrotehnice si confectii metalice, asigurand servicii de consultanta pentru produsele comercializate.

Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022