Publicat 07 Feb 2017 | Reactualizat 21 Feb 2017 | Expiră 10 Mar 2017

Inginer ofertare instalatii

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba franceza, engleza, olandeza
  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

- Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii, Facultatea de Instalatii
- Experienta in domeniu de minim 3 ani
- Cunostinte MS Office nivel avansat;
- Cunostinte bune AutoCAD;
- Abilitati de comunicare;
- Capacitate de analiza, sinteza;

Cunoasterea limbii franceze constituie avantaj.

Descrierea jobului

- Ofertare lucrari de executie instalatii termice, climatizare-ventilatie si sanitare;
- Deplasari in teren pentru analizarea viitorului santier;
- Analizeaza din punct de vedere tehnic/comercial cererile de oferta primite;
- Identifica materialele si echipamentele principale care intra in componenta ofertei, caracteristicile tehnice si cantitatile acestora;
- Realizeaza oferte tehnico-comerciale si asigura suportul tehnic/comercial referitor la lucrarile si echipamentele ofertate;
- Participa la detalierea anexelor tehnice ale contractelor semnate, confirmand necesitatea comenzilor de echipamente si materiale aferente;
- Ofera asistenta tehnica Sefului de Proiect pe parcursul executiei proiectului si realizeaza modificarile de rigoare in cadrul ofertei;
- Ofera solutii tehnice optime de realizare a proiectelor;
- Colaboreaza cu departamentul de executie pentru suport tehnic pentru lucrarile de instalatii;

Salariu motivant si stabilitate.

NMD TECHNOLOGY este o companie cu sediul in Bruxelles-Belgia, activand in domeniul instalatiilor sanitare, termice si HVAC.
Mai multe detalii gasiti pe site-ul companiei: www.nmdtech.be.

Inginer ofertare instalatii  -  NMD TECHNOLOGY SPRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă