Inginer ofertare instalatii termice si sanitare Alba Iulia

TECHNOVA INVEST - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

* experienta in domeniul instalatiilor termice, sanitare si HVAC constituie un avantaj;
* studii superioare finalizate, preferabil in domeniul tehnic ;
* experienta in domeniul vanzarilor;
* abilitati comerciale;
* gandire si capacitate de analiza si selectie;
* persoana pozitiva, dinamica, spontana, ordonata;
* cunostinte de operare PC.

Descrierea jobului

* realizeaza oferta tehnica si comerciala;
* comunica cu departamentul de vanzari sau direct cu clientul pentru eliminarea neintelegerilor referitoare la cerintele clientului;
* colecteaza informatii necesare unei cotatii corespunzatoare;
* examineaza proiectul d.pd.v tehnic si solicita informatii suplimentare (daca este cazul);
* Mentine si dezvolta relatia directa cu clientii, in vederea obtinerii de comenzi pt. produse din portofoliul companiei;

BENEFICII:
- pachet salarial motivant ( salar fix + bonus in functie de realizari),
- mediu de lucru placut, stimulativ,
- posibilitati de dezvoltare profesionala prin training-uri de specialitate.
- telefon, laptop.

Societatea SC TECHNOVA INVEST SRL, activeaza in piata de profil din anul 1996 si s-a impus drept unul dintre cei mai importanti furnizori in domeniul comertului cu materiale pentru instalatii termice, dovedind capacitate si experienta pe o gama larga de produse, avand depozite in opt orase importante si un centru logistic la Oradea.

Personalul calificat al firmei de peste 100 de angajati, asiguraoperarea prompta si eficienta a comenzilor oferind solutii tehnice optime, potrivit solicitarilor clientilor. In acest mod, completam sfera comertului cu cea a serviciilor de consultanta, logistica si transport, dedicate clientilor nostri.
Publicat 21 oct. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos