de ani Fără Frică...

Publicat 17 Ian 2016 | Expiră 18 Feb 2016

Inginer ofertare echipamente in domeniul tratarii apei / protectia mediului

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- competente in luarea deciilor tehnice
- asumarea responsabilitatilor
- atitudine pozitiva, deschisa si colaborativa;
- abilitati de comunicare si orientare spre client (identifica usor si intelege nevoile clientului, interesat de dezvoltarea unei relatii credibile cu clientii);
- capacitate de relationare si lucru in echipa;
- orientare constanta catre atingerea obiectivelor echipei;
- adaptabilitate, eficienta si initiativa;
- capacitate permanenta de acumulare a noilor informatii;
- cunostinte de operare PC: Word, Excel, CAD

Descrierea jobului

- consilierea clientilor privind alegerea echipamentelor şi stabilirea solutiei tehnice
- analiza cererilor de oferta din punct de vedere tehnic si economic
- realizarea ofertelor tehnico economice
- controlul ofertelor privind corectitudinea tehnică
- intocmirea si negocierea contractelor
- controlul comenzilor si administrarea desfasurarii contractelor
- intocmirea rapoartelor specifice activitatii
- relatii tehnice si comerciale cu colaboratorii
- pregătirea şi realizarea prezentărilor la clienţi
- propuneri privind măsurile de promovare ale echipamentelor
- promovarea echipamentelor

Inca de la infiintare, obiectivul nostru de baza a fost si va ramane acela de a asigura servicii de inalta calitate in conformitate cu cerintele clientului, cu cerintele legale si reglementarile aplicabile precum si de a creste satisfactia clientului. Suntem convinsi ca putem prospera si evolua doar prin indeplinirea dorintelor clientilor nostri. Tocmai de aceea utilizam toate resursele de care dispunem pentru ca, la final, sa prezentam un produs de cea mai buna calitate

Expirat
Inginer ofertare echipamente in domeniul tratarii apei / protectia mediului  -  Electro AVG SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles