Publicat 12 Iun 2019 | Expiră 13 Iul 2019

Inginer Ofertare Derulare Instalatii Electrice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent facultate profil electric (electrica, electrotehnica, energetica, instalatii pentru constructii)
Experienta minimum 2 ani pe o pozitie similara in domeniul instalatiilor electrice
Cunostinte MS Office (Word, Excel, PowerPoint), ACAD
Cunostinte de limba engleza
Carnet de conducere cat. B
Disponibilitatea de deplasare
Bune abilitati de comunicare si organizare
Autorizat ANRE; ARTS - constituie avantaj

Descrierea jobului

-Oferă suport tehnic în întocmirea ofertelor tehnico-comerciale și fundamentează propuneri tehnică;
-Verifică și optimizează soluția tehnică propusă în proiect;
-Solicită oferte furnizorilor si negociază condițiile de achiziție;
-Realizează analiza competitivă a ofertelor primite de la furnizori;
-Coordonează lucrările de montaj instalații electrice din șantier în conformitate cu proiectul existent, prevederile -contractuale și normativele în vigoare;
-Asigură comenzile de materiale si echipamente și urmărește fluxul de aprovizionare;
-Participă la ședințele de coordonare pe parcursul derulării proiectului;
-Întocmește documentele de recepție, pe faze de execuție;
-Colaborareaza cu inginerii si tehnicienii pentru implementarea corespunzatoare a soluției tehnice propuse.

Beneficii:
Pachet salarial motivant
Lucrul într-o echipa tânăra și dinamica
Posibilitate de promovare

Descrierea companiei

Descrierea companiei:

Cine suntem

MHT Experience răspunde cerinţelor pieţei printr-o abordare integrată, astfel fiecare soluție este configurată în aşa fel încât să răspunda nevoilor clienților și a industriei în care activează. Personalul format din ingineri, proiectanţi creează soluţiile tehnologice perfect armonizate cu cele mai exigente cerinţe ale clienţilor, folosind pe lânga cele mai noi inovaţii în domeniu şi know-how-ul personalului.

Ce ne recomanda

Integritatea, responsabilitatea, entuziasmul, ambiţia şi determinarea. Acestea sunt sunt adevaratele valori ale echipei noastre. Implicarea noastra activă conferă certitudinea evoluţiei pozitive a companiei şi garanţia reuşitei oricărui tip de proiect, indiferent de complexitatea lui. Fiecare proiect este studiat in amanunt, necesitatile clientului sunt intotdeauna pe primul loc, concentrati pe beneficiile ce le aduc instalatiile si nu pe instalatii in sine!

MHT Experience este membru fondator al asociatiei KNX Romania; Ne recomanda cunostintele tehnice si experienta acumulata delungul anilor ; Personalul calificat si certificat de catre producatori consacrati: Honeywell, Schrack, Bosch, AMP, Nexans, Schneider Electric, etc ; Personalul companiei este acreditat de catre Asociatia EIB/KNX

In acest sens, propunerea unor soluţii potrivite cu necesităţile clienţilor noştri, exploatarea tehnologiei adecvate, menţinerea unor proceduri şi structuri eficiente, precum şi profesionalismul şi responsabilitatea sunt tot atâtea argumente de a alătura MHT Experience companiilor de referinţă din domeniul său de activitate.

Expirat
Inginer Ofertare Derulare Instalatii Electrice  -  SC MHT EXPERIENCE SRL