INGINER OFERTARE -departament tehnic constructii

SC PG DELTA ELECTRON SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii superioare tehnice (Facultatea de Constructii);
  • Experienta in ofertarea lucrarilor in WinDocDeviz pentru lucrari de constructii si instalatii;
  • Experienta in licitatii publice (SICAP);
  • Foarte bune abilitati de comunicare si lucrul in echipa;
  • Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte;
  • Capacitatea de prioritizare;
  • Rigurozitate de atentie pentru detalii;
  • Persoana activa, responsabila, foarte bine organizata, orientata catre obtinerea de rezultate;
  • Foarte bune cunostinte tehnice;
  • Capacitate de analiza si sinteza.

Descrierea jobului

  • Studierea documentatiei (caiete de sarcini, fise de date, planuri, memoriu tehnic) si a intregii documentatii pentru licitatii inclusiv eligibilitate;
  • Introducerea/incadrarea articolelor de deviz in programul specializat WinDocDeviz;
  • Solicitarea de oferte de la furnizorii de materiale si echipamente / subcontractori;
  • Realizarea analizei comparative a ofertelor primite de la furnizori;
  • Stabilirea furnizorilor de materiale si echipamente pentru intocmirea ofertelor;
  • Intocmirea devizelor oferta dupa antemasuratori existente, deviz general investitie;
  • Intocmirea ofereti tehnico-economice si califiacare in conformitate cu cerintele documentatiei pentru participarea la licitatii publice;
  • Intocmirea graficelor de executie;
  • Intocmirea Propunerii Tehnice, Planul Calitatii sau alte documente necesare pentru dosarul de oferta;
  • Stabilirea strategiei pentru intocmirea documentatiei de prezentare a ofertei, tinand cont de cerinte;
  • Cunoasterea legislatiei in vigoare;
  • Urmarirea proiectelor aflate in derulare;
  • Intocmirea actelor aditionale, a decontarilor, NCS-uri, NR-uri;
  • Intocmirea documentatiei aferente Cartii Constructiei(in colaborare cu fisa de date).

Telefon / Whatsapp - 0723505571.
Va asteptam in echipa noastra!

  • Societatea comerciala a fost fondata la data de 06.01.1994 avand ca domeniu principal de activitate CONSTRUCTII DE CLADIRI SAU PARTI ALE ACESTORA; GENIU CIVIL, cod CAEN 4120.
  • Oferta in domeniul constructiilor este ampla si acopera practic toate nevoile unui potential client. Incepand cu lucrarile de drumuri, constructii civile si industrial metalice, instalatii, alimentari cu apa, canalizari, statii de epurare, foraje puturi, constructiile de cai de comunicatii terestre, executarea de constructii destinate sportului, si terminand cu lucrarile de finisaje interioare si exterioare, nu exista in fapt nici un gen de lucrare la care compania sa nu raspunda cu promptitudine.
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.