Publicat 28 Iun 2019 | Expiră 29 Iul 2019

Inginer Ofertare-Decontare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice (CONSTRUCTII /INSTALATII) -preferabil profil constructii; OBLIGATORIU
Flexibilitate, rabdare, atentie la detaliu;
Abilitati reale de planificare, organizare si viteza de reactie.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
-Studii superioare tehnice (CONSTRUCTII /INSTALATII)
-Experienta in intocmire devize - program de devize WINDEV
-Elaborarea documentatiilor tehnico-economice pentru licitarea si ofertarea lucrarilor de executie in constructii - OBLIGATORIU
- Elaborare grafice de executie
-Bune cunostinte de operare PC (soft devize, Word, Excel, Internet);
-Cunostinte WINDEV;
-Ofertare licitatii lucrari de constructii
-Verificarea cantitatilor, a decontarilor
-Intocmire situatii de plata + atasamente
- Antemasuratori.

De peste 18 ani AF CONSULTING este una dintre firmele de constructii care beneficiaza de un management orientat spre satisfacerea cerintelor clientilor si oferirea de solutii globale, in concordanta cu standardele nationale si internationale de calitate.
Notorietatea nationala a firmei noastre este rezultatul capacitatii acesteia de a dezvolta proiecte complexe, bazate pe planuri de afaceri bine fundamentate pe termen lung si pe abilitatea de a adaptare a acestora la cerintele pietei.
Fiecare proiect trebuie sa se constituie ca o recomandare a noastra si ca o referinta pentru clientii nostri.

Expirat
Inginer Ofertare-Decontare  -  AF Consulting

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles