Inginer ofertare constructii

VILE DE TOP SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Absolvent studii superioare de specialitate : diploma Inginer CCI sau Inginerie economica in constructii
- Experienta minima in domeniu : 3- 5 ani
- Cunostinte avansate de operare Pachet Office, AutoCAD
- Cunostinte in urmarirea contractelor
- Cunostinte tehnice si practice relevante;
- Cunostinte solide privind legislatia din domeniu;
- Abilitatea de a rezolva sarcini multiple cu termene limită, disponibilitate la efort;
- Gândire analitică şi potenţial crescut de concentrare

Descrierea jobului

- studierea si pregatirea documentatiei tehnice;
- intocmeste ofertele tehnico-economice pentru proiecte in constructii si a devizelor de lucrari;
- intocmeste documentele specifice propunerii tehnice: grafic de executie, grafic gantt, drum critic;
- analizeaza documentatia tehnica de intrare - cerere de oferta, proiect, caiet de sarcini, listele de cantitati;
- transmiterea către beneficiar - în cazul în care este necesar a adreselor de cerere de clarificare privitoare la lucrarea ce urmează a fi ofertată;
- identificarea materialelor și echipamentelor principale care intră în componența ofertei, caracteristicile tehnice/cantități, etc.;
- menținerea legăturilor cu furnizorii de echipamente și servicii;
- intocmirea cererilor de ofertă pentru materiale,echipamente și lucrări în subantrepriză și compararea acestora cu ofertele întocmite intern.

Furnizăm servicii complexe şi rapide care să se potrivească cerinţelor clienţilor noştri. Societatea noastră activează cu succes pe piaţa imobiliară, având o vastă experienţă în crearea, dezvoltarea şi implementarea celor mai eficiente soluţii necesare atingerii cu succes a obiectivelor clienţilor săi.

Indiferent de tipul de tranzacţie, încercăm să raspundem cu profesionalism la cerintele tot mai diversificate ale clientilor noştri, oferind cele mai bune oferte de vânzare/cumpărare/închiriere: apartamente, case, vile, terenuri, spaţii comerciale, hale etc.

Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos