INGINER OFERTARE CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 7000 - 10000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Viitorul membru al echipei noastre va trebui sa fie o persoana organizata, comunicativa, cu o atentie sporita pentru detalii si cu un simt practic dezvoltat ;

Descrierea jobului

- intocmirea ofertelor tehnico - economice, conform specificațiilor, pentru execuția lucrărilor de construcții, licitatii publice;
- realizarea masuratorilor lucrarilor, pe baza proiectelor de executie si calcularea cantitatilor si a tipurilor de resurse corespunzatoare proiectelor
- urmarire stadiu lucrare si intocmire procese verbal pe diferite faze de executie;
- cunostinte program Windew
- abilitati operare PC – MS OFFICE: WORD, EXCEL
- cunoasterea AutoCAD;
- abilitati bune de comunicare;
- persoana organizata, atenta la detalii.
Se ofera comision din licitatii.

Societate care activeaza in domeniul constructiilor civile si industriale cautam coleg/a nou in departamentul tehnic.
Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos