Inginer Ofertare CFDP - Locatie Cluj-Napoca

Dacia Faber - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1300 - 1800 EUR
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam Inginer absolvent al Universitatii Tehnice, specialitatea Cai Ferate, Drumuri si Poduri pentru un post de
OFERTARE SI DECONTARE LUCRARI, Locatie Cluj-Napoca.
  • Firma nostra foloseste Devizul Profesional Intelsoft 2011.
  • Sunt necesare, de asemenea, bune competente de lucru in Microsoft Office.

Descrierea jobului

  • Trebuie sa stie sa întocmeasca documentele de ofertare pentru participarea la licitatii: propunerea tehnica, propunerea financiara, documente de calificare.
  • Sa intocmeasca oferte de lucrari pentru clienti, cereri de oferte de pret de la furnizorii de materiale, sa raspunda la cererile de clarificari.
Beneficii oferite:
  • Salarizare 1300-1800 euro in functie de experienta si calificare.
  • Cazare, in regim de apartament.
  • Decontare transport.

Firma de constructii, cu o activitate in expansiune si cu o bogata experienta, prezenta pe piata lucrarilor de drumuri si poduri din 1994.
Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos