Publicat 27 Feb 2019 | Reactualizat 26 Mar 2019 | Expiră 29 Mar 2019

Inginer Ofertare / Account manager

2 posturi

Candidatul ideal

Te invităm să aplici pentru acest post şi să faci parte din echipa de vânzări PSS dacă:

  • ştii să-ţi stabileşti obiective şi să faci tot posibilul ca să le atingi
  • eşti absolvent al uneia din specializări: energetica, electrotehnică, automatizări, mecatronică sau alt profil electric, ori studii economice având aptitudini şi cunoştinţe tehnice
  • ai aptitudini de negociere şi comunicare bune, îţi place să relaţionezi
  • eşti disponibil pentru călătorii în interes de serviciu
  • doreşti să-ţi dezvolţi o carieră în domeniul tehnic/marketing/ofertare

Descrierea jobului

PSS, unul dintre cei mai importanți jucători de pe acest segment de piață, se definește prin:

  • securitate pe termen lung și gestionarea corectă a carierei
  • credibilitate și predictibilitate pe termen lung
  • organizarea eficientă și transparentă a muncii
  • plan de inducție și asistență pentru intrarea pe piață
  • posibilități profesionale și personale de dezvoltare continuă: dezvoltarea abilităților, team building și pregătire tehnică

Rolul tău în echipa noastră:
  • furnizarea de expertiză tehnică, identificând nevoile clienților
  • realizarea ofertelor tehnico-financiare
  • promovarea imaginii, produselor și serviciilor companiei
  • dezvoltarea portofoliu de clienți

Se oferă: pachet atractiv de retribuție, asigurare medicală, autoturism de serviciu, bonusuri, training-uri in Germania, Italia, Luxemburg etc.

Power Supply System UPS este prezentă de 15 ani pe piaţa produselor şi serviciilor din domeniul Electroalimentării de Siguranţă din Romania.
Compania noastră este reprezentantul in Romania a firmelor: AEG Power Solutions GmbH – Germania, ELCOS, ORTEA - Italia, VisionUPS – Luxemburg
Referințe:
  • Vodafone
  • Continental Automotive
  • SMURD
  • Lukoil
  • TVR
  • Azomures
  • STS
  • SIE
  • Dorna Lactate
  • Unicredit
  • Idea bank
  • Spital Bagdasar
  • Spital Panait Sarbu
  • etc

Inginer Ofertare / Account manager  -  Power Supply Systems UPS SRL