Inginer Naval Constanta

Millennium Games S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Persoana sociabila, serioasa si muncitoare.

Descrierea jobului

Societate comerciala angajeaza personal tehnic/ inginer navalist pentru interventii la echipamente navale ( generatoare, pompe, etc)/ achizitii ambarcatiuni noi.

Responsabilitati:
- Asigura suport tehnic in domeniul naval pentru echipamentele componente ale unei nave;
- Coordoneaza echipa de executie;
- Colaboreaza cu departamentul tehnic back-office;
- Participa la activitatea de predare-receptie a proiectului/lucrarii;
- Citeste si interpreteaza documentele navale;
- Verifica specificatiile tehnice conform cerintelor utilizatorului final pentru echipamente/piesele furnizate;
- Trimite comenzi de piese si echipamente;
- Cerceteaza piata de profil pentru achizitionarea produselor necesare;
- Cauta pe piata interna/externa echipamentele sau subansamblele solicitate.

Experienta constituie avantaj.
Cunoasterea limbii engleze este cerinta obligatorie.

Societate comerciala cu profil constructii civile si navale.
Publicat 3 Oct. 2022 Expiră 2 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.