Publicat 14 Mar 2019 | Reactualizat 22 Mar 2019 | Expiră 13 Apr 2019

Inginer montaj structuri metalice, silozuri cereale, FNC-uri

1 post

Candidatul ideal

Inginer constructor, mecanic, instalatii, cu capacitatea de a coordona proiecte de dimensiuni mari in montajul silozurilor de cereale si a structurilor metalice. Datorita specificului companiei Rosilo Montaj (constructii + montaj baze depozitare cereale, mori de cereale, FNC-uri, statii de tratare seminte), candidatul pentru acest post trebuie sa fie dinamic si cu disponibilitate la deplasari interne, cat si externe. Limba engleza este obligatorie pentru dialogul cu furnizorii de echipamente, precum si cu beneficiarii, in contextul proiectelor din afara Romaniei.

Descrierea jobului

- Coordonarea lucrarilor de montaj sisteme de depozitare cereale, a silozurilor metalice, precum si a structurilor metalice complementare;
- Realizarea proceselor verbale de finalizare etape si lucrari;
- Raportarea catre beneficiari a progresului, intocmirea situatiilor de plata;
- Asigurarea echipamentelor si utilajelor necesare realizarii montajelor;
- Evidenta cheltuieli, realizare pontaje echipa de montaj.

Beneficii:
- salariu atractiv;
- bonusuri de performanta;
- posibilitatea de a se dezvolta profesional impreuna cu compania;

Rosilo Montaj srl este o companie cu sediul in Brasov si care activiteaza pe piata constructiilor si pe cea a montajului industrial. Are in prezent un numar de 35 de angajati si proiecte atat in Romania cat si in strainatate. Pentru o mai exacta informare asupra profilului companiei va rugam sa vizitati site-ul www.rosilo.ro. Puteti aplica si direct la adresa https://www.rosilo.ro/cariere/

Inginer montaj structuri metalice, silozuri cereale, FNC-uri  -  Rosilo Montaj srl