Publicat 09 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 09 Feb 2019

Inginer Metode Reparatii- Mioveni

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice (de preferinta AR, TCM);
- Bune cunostinte privind componenta si functionarea automobilului;
- Bune cunostinte de limba engleza sau de limba franceza;
- Abilitati in utilizarea diverselor aplicatii informatice- MS Office, ;
- Capacitate de analiza si sinteza, organizare, autonomie, lucru in echipa, responsabilitate.

Descrierea jobului

- Concepe metodele de reparatii pentru automobile in conformitate cu standardele Grupului Renault;
- Valideaza tehnic metodele de reparatii in atelier;
- Participa la definirea decupajului piesei;
- Analizeaza evolutiile vehiculelor si actualizeaza documentatia post vanzare;
- Asigura supravegherea tehnologica in perimetrul sau de activitate, realizand evolutia metodelor in raport cu noile tehnologii si noile procese;
- Valideaza fezabilitatea metodei redactate.

Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehiculului viitorului.

Expirat
Inginer Metode Reparatii- Mioveni  -  Grup Renault Romania