Publicat 16 Oct 2020 | Reactualizat 13 Nov 2020 | Expiră 16 Nov 2020

Inginer Mentenanta Electro/Automatist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii finalizate în domeniul mecanic, electric, electronic;
- Reale cunoștințe teoretice și practice în domeniul tehnic/automatizari industriale;
- Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- Abilitati de organizare si planificare;
- Disponibilitate program dе munca in schimburi;
- Abilitati dе comunicare, atentie la detalii, lucru in echipa
- Cunostinte dе limba engleza (nivel mediu-avansat).

Descrierea jobului

- Întreținerea si imbunatatirea sistemelor de automatizare și a altor echipamente utilizate in productie;
- Executarea lucrarilor de mentenanta preventiva si periodica a matrițelor și a echipamentelor din productie;
- Participarea la procesul de instalare a utilajelor si echipamentelor noi;
- Participarea la instruirea personalului in vederea intretinetii si intrebuintarii utilajelor automatizate
- Identificarea furnizorilor si achizitionarea componentelor necesare pentru buna desfasurare a proceselor de productie

FOX FITTINGS este unul dintre producatorii lideri de fitinguri si robineti din polietilena pe piata europeana. Societatea FTF PLASTICS SRL este membru al grupului FOX FITTINGS si isi desfasoara activitatea in comuna Filipestii de Targ, sat Filipestii de Targ, nr. 963 (la iesirea din sat spre Calinesti), jud. Prahova
Obiectul de activitate al firmei: fabricarea articolelor din polietilena.
Pentru mai multe detalii rugam sa apelati la nr: 0745674662

Expirat
Inginer Mentenanta Electro/Automatist  -  FTF PLASTICS SRL/FOX FITTINGS GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles